Kullanım Şartları

Web sitemize yaptığınız ziyaretlerinizde ve kullanımlarınızda aşağıdaki “Kullanım Şartları” geçerli olacaktır.

Ekşi İtiraf, İleri Medya Grup Ltd. Şti. tarafından hazırlanmış ve yönetilen bir sosyal oluşum platformudur. Bu web sitesinde yayınlanan tüm içerikler bizim tarafımızdan kontrol edilmeden yayına alınmaktadır. Bu sebeple paylaşılan tüm içeriklerden yazarlar kendileri sorumludurlar.

Web sitesinin tüm sunucu ve hosting altyapısı ALASTYR A.Ş.’ye ait veri merkezinde İleri Medya Grup Ltd. Şti.’nin hesabında yer almaktadır. Web sitesindeki tüm kullanıcı bilgileri, IP kayıtları, LOG kayıtları gibi detaylar yasal sorumluluk süresi içerisinde saklanmaktadır. Yayınlamış olduğunuz tüm içerikler bizim tarafımızdan sosyal medya hesaplarımızda yayınlanabilecek veya gerektiğinde 3. şahıslar ile paylaşılabilecektir.

Ekşi İtiraf’ta paylaşılan içerikler bireysel olarak faydalanmanız içindir. İçeriklerin ticari olarak alınması, kopyalanması, taşınması yasaktır. Ekşi İtiraf’ta bulunan içerikler yer sağlayıcısı sıfatı ile yer alan Alastyr A.Ş.’nin veri merkezinde depolanmakta olup, hukuki gereklilik halinde gerekli kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.

Ekşi İtiraf’ya yer alan içeriklerin doğru ve güncel olduğunu iddia etmemekle birlikte, tüm içerikler tamamen yazarının sorumluluğundadır.

Ekşi İtiraf bu koşulları hiç bir üyesine bildirmeksizin değiştirebilir, kaldırabilir veya yenisini yayınlayabilir. Bu sebepten dolayı “Kullanım Koşullarını” arada kontrol etmenizi öneririz. Ekşi İtiraf ihtiyaç duyduğunda bazı üyelerin içeriklerini kısıtlayabilir, silebilir veya üyeliği iptal edebilecektir.

Bu koşullar 29.07.2020 tarihinde yayınlanmıştır.