Discy Latest İtiraflar

  • 15

Karakteri virüs gibi düşüneceksin bayım.kimi altından kalkamıyor.Ama canını sıkma fazla kişiye mavi boncuk dağıtmazsan karaktersiz olduğunu anlamazlar.sadece bir tavsiye.bazı erkekler kendini tatmin etmek için herkeze mavi boncuk dağıtınca yalama oluyorlar karakterlerini mavi boncuk dağıttı herhangi bir kızın evinde unutuyorlar.üzülüyorum ama size cidden.

  • 13

Yıkık dökük benim şehrim.içinde insanlar da birer yoksul.ben medeniyetin öldüğü bir yerde nefes almaya çalışıyorum.ben sizin gibi olmak istemediğim için kitaplara sarılıdım.çocuktum ben. eğer sizi örnek alsaydım kim bilir neler olurdu bana ama Allah’tan kitaplara sarıldım.siz kendi hayatlarınızı o düşüncelerinizle zehirleyin.benim hayatım benim davranışlarım sizin benim hayatımda yeriniz yok.

  • 13

Babamın annemi aldattığını birçok kez gördüm. İlk gördüğüm zaman anneme söylemiştim. O gün olan kavga hayatımda unutamayacağım tek an. Buna rağmen annem babamdan ayrılmadı. 3 kardeşiz abim o zamanlar üniversitedeydi ablamda çalışıyordu yani benim aksime onlar olaylara benim kadar yakın değillerdi. Anneme sordum neden ayrılmadın diye senin için dedi.Annem otoriter ...

  • 13

Metro veya metrobüs duraklarında merdiven kullanmaya üşenip engelliler için yapılan asansörü kullanmak için 10larcs kişinin arkasına girip sıra bekleyenleri dövmek istiyorum bazen. Hele birde şimdi salgın var ama yine de ısrarla sıkışarak girmeye çalışıyorlar o derece gerizekalı insanlar. Allah belâlarını versin de inşallah benim elimden birine vermez o belayı.